HAKKIMIZDA

KURUMSAL

HAKKIMIZDA

FORMÜL Laboratuvarları  “Gıda Kontrol Laboratuvarlarının Kuruluş, Görev, Yetki Ve Sorumlulukları İle Çalışma Usul Ve Esaslarının Belirlenmesine Dair Yönetmelik” uygunluğunu sağlayarak,  yetkin personeli ve tecrübesiyle çalışma izni çalışmalarına başlamış faaliyet iznini almıştır. Dürüstlüğü, tarafsızlığı, güvenilirliği ve sürekli iyileşmeyi kendisine ilke edinen FORMÜL Laboratuvarları “TS EN ISO/IEC 17025 Deney ve kalibrasyon laboratuvarlarının yeterliliği için genel şartlar” standardının beklentilerini karşılayacak sistem ve altyapıyı uygulayarak kalitenin sürekliliğini benimsemiştir.

FORMÜL Özel Gıda Kontrol Laboratuvarı Merkez “Gıda Kontrol Laboratuvarlarının Kuruluş, Görev, Yetki ve Sorumlulukları ile Çalışma Usul ve Esaslarının Belirlenmesine Dair Yönetmelik” uyarınca Ocak 2012 tarihinde kurulmuştur. Bakanlıktan alınan onay ile “Özel Gıda Kontrol Laboratuvarı” unvanına sahip olmuştur. Sonrasında yetkin personeli ve tecrübesiyle çalışma izni çalışmalarına başlamış ve Eylül 2012 de faaliyet iznini almıştır. Dürüstlüğü, tarafsızlığı, güvenilirliği ve sürekli iyileşmeyi kendisine ilke edinen FORMÜL Laboratuvarı Merkezi 800 m2 kapalı alanı ile 2 kata sahip olarak Bostancı/İSTANBUL 'da hizmet vermektedir.

Formül Özel Gıda Kontrol Laboratuvarı Darıca Şubesi “Gıda Kontrol Laboratuvarlarının Kuruluş, Görev, Yetki ve Sorumlulukları ile Çalışma Usul ve Esaslarının Belirlenmesine Dair Yönetmelik” uyarınca Temmuz 2017 tarihinde kurulmuştur. Bakanlıktan alınan onay ile “Özel Gıda Kontrol Laboratuvarı” unvanına sahip olmuştur. Sonrasında yetkin personeli ve tecrübesiyle çalışma izni çalışmalarına başlamış ve Şubat 2018’de faaliyet iznini almıştır. Dürüstlüğü, tarafsızlığı, güvenilirliği ve sürekli iyileşmeyi kendisine ilke edinen FORMÜL Laboratuvarı Darıca Şubesi 400 m2 kapalı alanı ile 2 kata sahip olarak Darıca/KOCAELİ ’de hizmet vermektedir.